ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Поновлено навчання керівників сільгосппідприємств та начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій

09 березня 2011 | 12:11

Після трирічної перерви поновлено навчання керівників сільгосппідприємств та начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій. Про це повідомив під час ефіру програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.

«Агропромисловий комплекс Харківщини почав свою роботу з того, що почав готувати фахівців до проведення весняно-польових робіт. Планка, яка поставлена сьогодні губернатором Харківської області Михайлом Марковичем Добкіним – війти до кращих областей по сільському господарству в Україні, тобто бути не менш, ніж в першій п’ятірці. А для цього необхідно провести навчання по всіх напрямках: і керівників господарств, і головних агрономів, і головних механіків, і головних бухгалтерів, і механізаторів, для того, щоб підійти до весняно-польових робіт підготовленими. Ми не тільки навчили керівників новим технологіям,  а також розповіли про новий податковий кодекс, про особливості вирощування сільськогосподарських культур у цьому році, підвели підсумки за минулий рік, провели зустріч із податковою адміністрацією, пенсійним фондом, управлінням цінової політики та іншими», - зазначив заступник голови ХОДА.

Теги: алексейчук

Версія для друку Поділиться:


Вверх