Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У план санації заводу імені Шевченка вносяться корективи. Володимир Бабаєв

03 березня 2011 | 13:55

На даний момент ситуація на заводі імені Шевченка залишається досить серйозною. Як відзначив 3 березня перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, затверджений план санації себе не виправдав, у зв'язку з чим до нього вносяться корективи.

«Попередній санатор не впорався зі своїми обов'язками, і сьогодні план санації необхідно коригувати. Ми цим на даний момент займаємося. Сьогодні у мене чергова робоча зустріч з керівництвом заводу, ми відпрацьовуємо всі деталі і 9-10 числа доповімо про ситуацію губернатору», - повідомив Володимир Бабаєв.

За його словами, керівництво області важливу роль у відновленні підприємства покладає на виробництво електронних підручників. У той же час, поки воно не налагоджено, обсяг робіт за контрактами з заводом імені Малишева та ВАТ «Турбоатом», які складають основу замовлень підприємства, складає лише 30-40 мільйонів гривень. Незважаючи на те, що цих коштів недостатньо для відновлення заводу, співробітникам виплачуються борги по заробітній платі.

«Із заводу звільнилося 209 осіб, і всім їм виплачені всі борги з заробітної плати. Всього на зарплату співробітникам пішло близько 2,5 мільйонів гривень. Незалежно від того, як буде продаватися майно, ми плануємо взяти черговий кредит, щоб продовжувати гасити заборгованість по заробітній платі», - підкреслив Володимир Бабаєв.


Теги: бабаєв завод імені шевченка аббакумов встреча реформы норвегия

Поділиться:Схожі новини