ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2010-2011 рр. зроблені реальні кроки для того, щоб західний інвестор був упевнений, що Україна - надійний партнер. Михайло Добкін

01 березня 2011 | 08:30

«Сьогодні приплив інвестицій в Україну не на тому рівні, на якому він повинен бути, і він не дозволяє говорити про те, що економіка країни твердо стоїть на ногах. Тим не менш, у 2010-2011 рр. зроблені реальні кроки для того, щоб західний інвестор був упевнений, що Україні не перебуває в зоні ризику для інвестицій, що Україна надійний партнер, який вміє тримати своє слово», - зазначив в ефірі програми «Зворотний зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

За його словами, ще дуже багато належить зробити для збільшення обсягу інвестицій в економіку Україну, але найголовніше, що зроблені перші, дуже складні і непопулярні кроки. «Я не сумніваюся, що сьогодні той же Міжнародний валютний фонд бачить в Україні надійного партнера і те, що уряд країни вміє тримати своє слово. Це досить важливо. Адже завжди політикам легше говорити те, що людям приємно чути. Це у нас відбувалося настільки довго, що ситуація зайшла в глухий кут, і сьогодні ми з нього виходимо», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: добкін ато черняк інвестиції волонтери нагородження медаль бійці

Версія для друку Поділиться:


Вверх