ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Емоції та переживання, якими насичений спектакль «Love Story», може розкрити тільки українська душа. Вікторія Маренич

23 лютого 2011 | 15:57

«Кожен українець, який живе в Парижі, і кожен парижанин, якого зацікавить наша культура, зможе прийти на виставу «Love Story» харківського студентського театру «На Лермонтовській, 27» і познайомиться ближче з культурою і традиціями нашої країни», - зазначила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. 

За її словами, Харків уже вдруге представить в Українському культурному домі при Посольстві України у Франції свою культурну акцію. «Ідея презентації в Парижі вистави харківського молодіжного театру належить голові Харківської облдержадміністрації Михайлу Марковичу Добкіну, - повідомила Вікторія Маренич. - Ми вважаємо, що існує безліч речей, які об'єднують Харків і Париж. У Франції, як і в Україні дуже багато молодих талантів. Чудово, що ці молоді люди, які, не будучи професійними акторами, здатні перетворити свої почуття та емоції у творчість». 

Також начальник Управління у справах преси та інформації ХОДА висловила надію, що візит харківської культурної делегації до Парижа буде успішним. «Спектакль буде показаний вишуканій паризькій публіці. Я думаю, що ті емоції і переживання, якими він насичений, будуть доповнені тими почуттями, які може розкрити тільки українська душа», - підкреслила вона.
 

Теги: маренич париж спектакль

Версія для друку Поділиться:


Вверх