В рамках III міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» планується організувати виставку робіт харківських фотохудожників
![В рамках III міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» планується організувати виставку робіт харківських фотохудожників В рамках III міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» планується організувати виставку робіт харківських фотохудожників](/content/documents/538/53702/thumb-newsSpisok-190x120-85ee.jpg)
«Оргкомітет міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» постійно шукає нові напрямки. Минулого року відбулася чудова виставка робіт харківських художників «Сирень по-харьковски». В рамках III кінофестивалю планується організувати виставку фоторобіт, оскільки, як виявилося, харківські фотохудожники дуже люблять фотографувати бузок. Це буде ще одна гілка розвитку нашого кінофестивалю», - зазначила сьогодні на прес-конференції член оргкомітету кінофестивалю «Харьковская сирень», начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич.