ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків довів, що він по праву носить звання музичної столиці України. Вікторія Маренич

21 лютого 2011 | 11:32

«Харків ще раз довів, що він по праву носить звання музичної столиці України, - сказала в день всеукраїнської прем'єри ораторії Володимира Дашкевича «Великий солдатський реквієм» начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. - Сьогодні маестро представив харків'янам незвичайне твір - «Великий солдатський реквієм».

Як зазначила Вікторія Маренич, ідея написання реквієму народилася в 2009 році під час проведення першого кінофестивалю «Харківський бузок». «Володимир Сергійович зустрівся з Михайлом Добкіним і розповів йому про плани створення реквієму до 65-ій річниці Перемоги над фашистською Німеччиною.Михайло Маркович висловив бажання, щоб цей твір як світова прем'єра було виконано в Харкові, що й сталося в травні 2010 року, під час другого міжнародного кінофестивалю», - зазначила вона. 

За словами начальника управління у справах преси та інформації ХОДА, на цьому участь Володимира Дашкевича у культурному житті Харківського регіону не закінчилася. «У вересні 2010 року Харківська область вперше отримала свій гімн, автором музики до якого став Володимир Сергійович Дашкевич».
 

Теги: дашкевич маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх