ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За підсумками робочого візиту до Харківської області Віктор Янукович дав низку доручень

15 лютого 2011 | 17:56

За підсумками робочого візиту до Харківської області Президент України Віктор Янукович дав низку доручень. Зокрема, доручення стосуються роботи оборонного комплексу, підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, виробництва електронних підручників, створення єдиного реєстраційного вікна та ін.

Віктор Янукович наголосив на необхідності посилення кооперації в оборонному секторі економіки та систематизації державного управління у цій сфері. Президент України також дав доручення розглянути питання ефективного використання земельних ділянок, звільнених Міністерством оборони України.

Президент України також підкреслив, що міжнародних контракти з виробництва та поставок танків Т-64, «Булат» і «Оплот» повинні бути виконані на 100%. «Це не тільки справа Харкова, це прапор держави», - зазначив Віктор Янукович.

Також президент України дав доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту підтримати харківську регіональну ініціативу з виробництва електронних підручників та долучитися до реалізації цього проекту.

Крім того, президент України підкреслив, що будівництво станції «Перемога» Харківського метрополітену повинно бути завершене до Євро-2012, а реконструкція автомобільного пункту пропуску «Плетенівка» у Вовчанському район - до кінця 2011 року.

Теги: янукович

Версія для друку Поділиться:


Вверх