ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін підтримує ідею відродження конкурсу диригентів ім. Вахтанга Жорданія. Юрій Янко

14 лютого 2011 | 17:49

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін підтримує ідею відродження конкурсу диригентів ім. Вахтанга Жорданія. Про це в ході прес-конференції повідомив директор, головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко.  

«Відродження конкурсу диригентів ім.Вахтанга Жорданія - це великий крок до підняття міжнародного авторитету Харкова та Харківського регіону, - підкреслив головний диригент Харківської філармонії. 

- Планується, що лауреати конкурсу ім. Вахтанга Жорданія будуть отримувати грошові премії. Зараз ми проводимо досить велику роботу. Я думаю, що спільно з Харківською облдержадміністрацією нам вдасться відродити цей конкурс». 

За словами Юрія Янка, завдяки обласній владі конкурс відновить свою діяльність. «Ми отримали підтримку від губернатора, і я думаю, що наступного року цей конкурс знову відкриє свої двері для диригентів всього світу», - додав він. 

Довідка: 
У 2001 році Жорданія заснував у Харкові міжнародний конкурс диригентів «Вахтанг Жорданія - Третє тисячоліття», проведення якого в значній мірі фінансував з особистих коштів. Перші два роки Жорданія особисто очолював журі.

 

Теги: жорданія конкурс

Версія для друку Поділиться:


Вверх