ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року на газифікацію населених пунктів області планується освоїти близько 50 млн.грн.

11 лютого 2011 | 11:13

Цього року на газифікацію населених пунктів області планується освоїти близько 50 млн.грн.

«На цей рік ми ставимо дуже амбітні завдання по газифікації населених пунктів області. У нас вже є перелік готової проектно-кошторисної документації приблизно на 150 млн.грн. Ці гроші ми закладаємо в наш договір з НАК «Нафтогаз Україна», а також до постанови Кабінету міністрів №1001, яка визначає перелік об'єктів і за якою залежно від можливостей держбюджету виділятиметься фінансування. Також у нас існують свої взаємини з НАК «Нафтогаз Україна», згідно з якими ми додатково можемо отримати 38 млн.грн., які будуть спрямовані не тільки об'єкти газифікації, але й об'єкти соціальної сфери: капітальний ремонт дитсадків, шкіл, клубів. Якщо нам нічого не перешкодить, цього року ми проведемо роботи по газифікації населених пунктів області приблизно на 50 млн.грн.», - повідомив в ефірі програми «Час влади» на ХОДТРК голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Він також зазначив, що Харківська область газифікована на 70,6%, сільська місцевість - на 54%. Рівень газифікації деяких районів складає більше 85%, але 6 районів мають рівень газифікації нижче 40%: Барвінківський, Близнюківський, Вовчанський, Великобурлуцький, Печенізький, Сахновщинський.

«Роботу з газифікації, яка була проведена в області у 2010 році, я оцінюю на 4 по 5-бальній системі. На жаль, через відсутність фінансування ми не виконали все, що планували. Хоча якщо порівнювати з 2008-2009 рр.,то минулий рік став рекордним: на газифікацію освоєно майже 22 млн.грн., 12 населених пунктів газифіковано, а в попередні роки на газифікацію освоювалося лише від 5 до 12 млн.грн.», - підкреслив Михайло Добкін.Скачати відео

Теги: добкін газифікація райнин революция достоинства

Версія для друку Поділиться:


Вверх