В мікрорайон Надеждівка м.Барвінкове прийшов газ
![В мікрорайон Надеждівка м.Барвінкове прийшов газ В мікрорайон Надеждівка м.Барвінкове прийшов газ](/content/documents/535/53460/thumb-newsSpisok-190x120-0ae5.jpg)
Голова ХОДА Михайло Добкін та перший заступник голови обласної ради Олена Олешко взяли участь в урочистій церемонії пуску газу в мікрорайоні Надеждівка м. Барвінкове. Привітавши всіх присутніх з цією подією, Михайло Добкін зазначив, що сьогоднішня подія – це 100% заслуга мешканців мікрорайону, бо ще у 2006 році проект починав розроблятися за кошти громади. «Цього року це лише перший крок, ще будуть виділені кошти на подальшу газифікацію як мікрорайону, так і всього міста, - сказав голова ХОДА. - В минулому році у Харківській області було газифіковано 12 населених пунктів, вартість цих робіт склала близько 20 млн грн. Цього року ми будемо намагатися освоїти на газифікацію близько 30 млн грн.»