Заступник голови ХОДА Євген Савін провів особистий прийом громадян в місті Лозова
![Заступник голови ХОДА Євген Савін провів особистий прийом громадян в місті Лозова Заступник голови ХОДА Євген Савін провів особистий прийом громадян в місті Лозова](/content/documents/534/53364/thumb-newsSpisok-190x120-ad66.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін у рамках робочої поїздки в місто Лозова провів особистий прийом громадян.
Зокрема, до Євгена Савіна звернулася батьківська рада зразкового ансамблю танцю «Веснянка» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості з проханням про допомогу у проведенні капітального ремонту 600 кв. м м’якої покрівлі даху над двома танцювальними класами ансамблю.
Друге звернення стосувалося спортивно-туристичної бази «Бритай». До заступника голови області звернулися члени Лозівської міської ради старшокласників, які представляють дитяче самоврядування учнів усіх шкіл міста з проханням знайти можливість побудувати ігровий модульний павільйон для проведення масових дозвільних заходів та придбати світломузичну апаратуру для проведення свят, дискотек та конкурсно-розважальних програм для дітей міста Лозова.
Євген Савін узяв ці питання на контроль, спільно з міською та районною владою буде вивчена можливість їх вирішення.