ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Аграрні підприємства Зачепилівського району оновили парк сільгосптехніки на 11 млн.грн.

02 лютого 2011 | 11:52

Як зазначила під час засідання круглого столу «Зачепилівські регіональні ініціативи» голова Зачепилівської райдержадміністрації Лідія Кобильська, в 2011 році сільськогосподарські підприємства району приділяли багато уваги впровадженню нових технологій та закупівлі нової техніки: комбайни, ґрунтообробна та посівна техніка, трактори. Загальна вартість придбаної техніки склала більше 11 млн.грн.

Підбиваючи підсумки роботи агропромислового комплексу у 2010 році, Лідія Кобільска підкреслила, що було досягнуто багато позитивних результатів. «Вирощено добрий урожай зернових культур. Валовий збір зерна становить 68 тис.т при середній урожайності зернових культур 24,5 ц/га. У 2010 році в районі збільшилося поголів’я великої рогатої худоби. Господарствами району вироблено 1200 т молока і реалізовано 238 т м’яса», - зазначила Лідія Кобильська.

За словами голови РДА, у 2010 році вперше за останні декілька років в районі вдалося розширити буряківничу галузь, і у подальшому усі зусилля будуть спрямовані на збільшення показників у цій галузі. У 2011 році, за попередніми даними, площа посівів цукрового буряку буде збільшена майже в 3 рази.

Теги: зачепилівський район кобильська

Версія для друку Поділиться:


Вверх