Команда Харківської області посіла перше місце в міжнародному турнірі пам’яті Л.В.Авербаха з фехтування

З 20 по 23 грудня 2010 р. в Харкові на базі спортивного фехтувального клубу «Уніфехт» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбувся XIIІ міжнародний турнір пам’яті заслуженого тренера України Л.В.Авербаха з фехтування. В командних чоловічих змаганнях фехтувальники Харківщини посіли перше місце. Як повідомляє офіційний сайт управління у справах сімї, молоді та спорту, всього в змаганнях взяло участь близько 155 спортсменів із України, Росії, Білорусі та Узбекистану. Переможці були нагороджені кубками, медалями, дипломами та пам’ятними призами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та федерації фехтування Харківської області.