ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкриває таланти. Володимир Міславський

24 грудня 2010 | 19:52

Фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкриває таланти. Володимир Міславський

«Фестиваль вартий уваги, якщо він робить відкриття. II Міжнародний фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкрив молодого і талановитого режисера, який зняв такий яскравий і добрий фільм. Я можу сміливо сказати, що картина Іллі Довгаля «Ми з тобою схожі» заслужено отримала приз глядацьких симпатій», - зазначив у ході прес-конференції член журі кінофестивалю, кінокритик Володимир Міславський.

Також він підкреслив, що документальне кіно - це досить складний жанр кінематографії. «Ілля провів серйозну роботу над фільмом. Я впевнений, що успіх його картини полягає в тому, що він не просто зрозумів свого персонажа - він з ним подружився. Він відкрив секрет успіху, то я його з цим вітаю», - додав Володимир Міславський.

«Для мене цей фільм став своєрідною пригодою. Я спробував себе у новій сфері діяльності, відкрив для себе багато нового, - сказав герой фільму «Ми з тобою схожі» Роман Чуль. - У мене є ще одна мрія - спробувати себе в ролі актора художнього фільму. Я розумію, що це трохи сміливо, але тепер я знаю - якщо вірити в диво, воно обов'язково відбудеться».

Теги: миславський харьковская сирень вно бабичев

Версія для друку Поділиться:


Вверх