ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Створено обласний комунальний заклад «Регіональний інформаційний центр»

23 грудня 2010 | 13:58

Сьогодні на сесії депутати Харківської обласної ради ухвалили рішення про створення Обласного комунального закладу «Регіональний інформаційний центр» (РІЦ). Як зазначила під час пленарного засідання сесії начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич, створення обласного комунального закладу «РІЦ» є надзвичайно актуальним не тільки для Харківської області, але й для всієї країни в цілому, оскільки існує нагальність комплексного підходу до реалізації засад прозорості діяльності влади, які продиктовані керівництвом держави.

«Завдання щодо формування позитивного іміджу Харківської області як серед інших регіонів України, так і серед європейської спільноти – є дуже актуальною. Потрібно активізувати присутність представників обласної влади в інформаційному просторі та забезпечити оперативність висвітлення її діяльності як серед регіональних, так і центральних ЗМІ. Крім того, попереднім керівництвом ХОДА був скасований такий підрозділ як прес-служба, тому створення «РІЦ» могло б вирішити і це питання, оскільки управління у справах преси та інформації до квітня 2010 року «переховувало» людей, що мали виконувати функції прес-служби, і яким потрібно дати офіційне місце роботи», - підкреслила Вікторія Маренич.

За її словами, метою діяльності «РІЦ» буде інформаційне забезпечення заходів, які проводяться обласної владою, а також моніторинг громадської думки та інформації щодо діяльності облдержадміністрації та обласної ради. Головним завдання закладу є висвітлення діяльності обласної влади, співпраця з центральними органами державної влади, урядовими та іншими структурами України та зарубіжжя. Планується, що штатний розпис «РІЦ» включатиме інформаційний відділ, відділ іміджевих проектів та відділ реклами.

Теги: регіональний інформаційний центр маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх