Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Послуги теплопостачання в Харківській області подорожчають на 10 - 20%. Валентин Дулуб

Послуги теплопостачання в Харківській області подорожчають на 10 - 20%. Валентин Дулуб

НКРЕ на підставі розрахунків теплопостачальних підприємств затвердив ціну вироблення 1 Гкал теплової енергії. «За тими даними, які у нас є на сьогоднішній день, підвищення вартості 1 Гкал теплової енергії не сильно відіб'ється на споживачах. Підвищення складе від 10% до 20%, хоча за попередніми розрахунками деяких комунальних підприємств, підвищення складе 10-15%. Підвищення на 30%, виходячи з тієї ціни на 1 Гкал, яку зараз затвердив НКРЕ, не передбачається», - заявив на селекторній нараді заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  

Він відзначив, що виходячи з названої НКРЕ вартості 1 Гкал теплової енергії, житлово-комунальні підприємства області повинні розробити нові тарифи для всіх категорій споживачів, та подати їх на затвердження сесій органів місцевого самоврядування. Після розгляду на сесії, протягом місяця повинні бути проведені громадські слухання, враховані зауваження і після закінчення цього терміну нові тарифи повинні бути затверджені черговою сесією. 

«В першу чергу я хочу отримати розрахунки нових тарифів від Харківського підприємства теплових мереж, ДРІТа, підприємства "Котельні лікарняного комплексу", Чугуївтепло, Харківського районного підприємства тепломереж, Лозівського та Первомайського підприємств тепломереж», - повідомив Валентин Дулуб. 

Заступник голови ХОДА дав доручення головам райдержадміністрації та мерам міст обласного підпорядкування в найкоротші терміни, як тільки підприємства ЖКГ нададуть розрахунки, на найближчих сесіях заслухати пропозиції комунальних підприємств і розглянути питання про тарифи.

За його словами, нові тарифи можуть бути затверджені до початку лютого 2011 року. «Якщо ми на початку лютого затвердимо тарифи, то вже в березні люди отримають квитанції за лютий за новими тарифами», - зазначив Валентин Дулуб.