ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Коли в проблемі навколо Податкового кодексу перестануть брати участь політики, вона буде вирішена протягом одного - двох днів. Михайло Добкін

30 листопада 2010 | 08:10

Скандал навколо ухвалення Податкового кодексу - це не що інше, як політичні спекуляції, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, для того, щоб влада і бізнес вирішили цю проблему, потрібно виключити з переговорів політиків, які, ховаючись за іменами громадських організацій, перетворюють діалог на проголошення ультиматумів.

Про це Михайло Добкін повідомив 29 листопада в ході програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо.

«Я не сумніваюся в тому, що сьогодні і в Києві на майдані, і в Харкові на площі Свободи приховано під прапорами громадських організацій присутня політика. Якщо говорити про бажання бізнесу відстояти свої права, я «за». Це діалог суспільства з владою, абсолютно нормальна ситуація, адже якщо влада ухвалила ряд рішень, які потрібно підкоригувати, це треба робити, і тут немає нічого страшного. Це не слабкість влади, це її сила. Але як владі розмовляти зі стіною, яка її не чує?

Я впевнений, що проблема у відношенні бізнесу буде вирішена. Є на це воля Президента, глави Уряду і всього Кабінету Міністрів. Коли в цій справі перестануть брати участь політики, проблема буде вирішена протягом одного - двох днів», - підкреслив голова області.


 

Теги: податковий кодекс добкін шурма

Версія для друку Поділиться:


Вверх