ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Питання погашення заборгованості по заробітній платі на ряді промислових підприємств області знаходиться під контролем обласної державної адміністрації

30 листопада 2010 | 08:00

Як зазначив у ході програми «Зворотний зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін, Харківська область має одну особливість: більшість підприємств - боржників з виплати заробітної плати, що знаходяться на території міста Харкова і Харківської області, це державні підприємства. Переважна більшість з них підпорядкована Міністерству промислової політики. «Тим не менше, територіально вони належать нашій області, і у статистичній звітності заборгованість цих підприємств із заробітної плати потрапляє в зону відповідальності обласної державної адміністрації», - сказав Михайло Добкін.

І у обласної державної адміністрації є важелі впливу на ці підприємства за умови, що внутрішній менеджмент підприємства також зацікавлений в пошуку виходу з ситуації, що склалася.

«До розробки комплексу заходів з ліквідації різного виду заборгованостей підключаються фахівці профільного управління ОДА, які, розробивши графіки погашення цих заборгованості, чітко стежать за їх виконанням», - зазначив голова ХОДА.

Як приклад Михайло Маркович навів Первомайський хімпром та Ізюмський тепловозоремонтний завод. На першому підприємстві вся заборгованість, накопичена роками, буде погашена до 1 січня 2011 року, на другому намічений термін - до кінця березня 2011 року: «Впевнений, що нове керівництво підприємства з цим завданням впорається».

Якщо ж менеджмент з різних надуманих причин нікого не допускає, а законодавчо в нього така можливість є, то всі фінансові ресурси, що надходять на рахунок підприємства, можуть витрачатися виключно на розсуд керівництва.

Теги: заборгованість зарплата дулуб

Версія для друку Поділиться:


Вверх