ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Тільки інноваційні сценарії дозволять досягти стійкого розвитку Харківської області. Євген Савін

11 листопада 2010 | 14:15

Основи сталого розвитку Харківської області до 2020 року, які презентовані в 2010 році, базуються на інноваційних принципах розвитку регіону,- підкреслив під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Конкурентність та інновації: проблеми науки і практики» заступник голови ХОДА Євген Савін. За його словами, тільки впровадження інновацій в усі сфери народного господарства дозволить досягти високого рівня розвитку регіону і країни в цілому.

«Аналіз можливих сценаріїв розвитку Харківської області показав, що перевага повинна бути віддана групі інноваційних. Тільки вони дозволять досягти стійкого розвитку регіону. Серед цієї групи сценаріїв найбільш привабливим є той, який передбачає пріоритетний розвиток аграрно-переробного комплексу та машинобудування. При цьому розвиток аграрно-переробного комплексу дозволяє отримати більш швидкий результат найближчим часом, а машинобудування - у більш віддаленій перспективі», - підкреслив Євген Савін.

За його словами, в роботі пропонується комплексний механізм досягнення сталого розвитку регіону, що включає в себе державну підтримку і приватне інвестування.
 

Фото

Теги: конференція савін

Версія для друку Поділиться:


Вверх