У Харкові відбувся І Кубок Європи з боксу серед чоловіків

У Палаці спорту „Локомотив” ім. Г. Кірпи відбувся І Кубок Європи з боксу серед чоловіків під патронатом голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна та в.о. Харківського міського голови Геннадія Кернеса. У змаганнях брали участь по чотири найкращих боксери Європи в кожній з 10 вагових категорій з 15 країн Європи, а саме Азербайджану, Вірменії, Росії, Німеччини, Франції, Англії, Румунії, Угорщини, Молдови, Білорусі, Естонії, Латвії, Болгарії, Македонії, України.

У Кубку Європи брали участь спортсмени Харківщини: Денис Шкаруба (вагова категорія - 49 кг.), який посів ІІІ місце та Олександр Гвоздик (в.к. - 81 кг.), який став чемпіоном достроково з рахунком поєдинку 13:0. Збірна команда України здобула 7 перших місць з 10 можливих, тим самим зайняла перше місце у загальнокомандному заліку.