ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Робоча поїздка до Краснокутського району була корисною для обох сторін. Ігор Шурма

25 жовтня 2010 | 19:02

Робоча поїздка до Краснокутського району була корисною для обох сторін. Ігор Шурма

23 жовтня заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма разом з головою комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою та членом-кореспондентом Академії медичних наук України Олександром Біловолом відвідав з робочою поїздкою Краснокутський район. Під час поїздки Ігор Шурма передав Краснокутській центральній районній лікарні сертифікат на отримання медичного обладнання на суму 1,25 млн.грн., а також 59 слухових апаратів, які забезпечать потребу району на 100%. Крім того, всі фельдшерсько-акушерські пункти отримали сумки-укладки для надання невідкладної медичної допомоги.

Також відбулася зустріч з медичною громадськістю та мешканцями Краснокутська, під час якої Ігор Шурма та Тетяна Бахтєєва розповіли про роботу в сфері медицини, яка ведеться на рівні Верховної Ради та обласної адміністрації, а мешканці та працівники ЦРЛ повідомили про проблеми, які існують в районі. Зокрема, в районі протягом 5 років точилися розмови про скорочення ЦРЛ та приєднання її до Богодухівської ЦРЛ, що викликало соціальну напругу серед мешканців.

Ігор Шурма запевнив громадськість Краснокутського району в тому, що ніякого скорочення лікарні не буде, що викликало позитивну реакцію присутніх.

Теги: шурма краснокутськ белгород ветераны

Версія для друку Поділиться:


Вверх