Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Видання "Книги Пам'яті України" оприлюднило документально обґрунтовані дані про загиблих на фронтах 6034768 громадян України. Віктор Петренко

25 жовтня 2010 | 16:19

31 липня 2010 року виповнився 21 рік з дня виходу Урядової постанови про створення історико-меморіального серіалу "Книги Пам'яті України". За цей час пошуково-видавниче агентство "Книга Пам'яті України" силами своїх обласних структур і 500-тисячного загону добровільних пошукачів випустило понад 400 томів, де увічнені імена понад 10 мільйонів загиблих українців. Проведена робота і її результати мають велике наукове і суспільно-політичне значення.

«Видання "Книги Пам'яті України" оприлюднило документально обґрунтовані дані про загиблих на фронтах 6034768 громадян України. На сьогоднішній день з друку вийшли 25 томів Книги Пам'яті. У перших 20-ти томах видання "Книга Пам'яті України. Харківська область" увічнені імена понад 345 тисяч наших земляків - воїнів, партизанів, підпільників - і понад 86 тисяч визволителів нашого краю. Другою складовою частиною видання стала Книга Скорботи, в яку занесені імена близько 100 тисяч мирних громадян, загиблих під час окупації», - зазначив завідувач обласної наукової редакції Віктор Петренко.

За його словами, третя частина, над якою зараз працює редакція - це Книга Пам'яті "Переможці", в якій публікуються розширені біографічні відомості про учасників Великої Вітчизняної та Другої світової, чиї долі пов'язані з Харківщиною.

Редакція Книги Пам'яті брала участь у підведенні підсумків обласного етапу, присвяченого 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні "Слобожанські дзвони Перемоги" Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді "Шляхами подвигу і слави", де учасники акції урочисто передали близько 400 біографій ветеранів для обробки та занесення до обласної Книги Пам'яті. 


Теги: книга пам'яті

Поділиться:Схожі новини