В Нововодолазькому районі відбувся турнір з міні-футболу серед команд сільських та селищних територіальних громад

16 жовтня 2010 року на стадіоні «Колос» Нововодолазького району Харківської області відбувся турнір з міні-футболу серед команд сільських та селищних територіальних громад. Організаторами турніру виступили Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань фізичної культури та спорту Нововодолазької Райдержадміністрації. У змаганнях взяли участь 11 команд, серед яких учні загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ району. Кожна команда складалась з 9 осіб.

Переможцем турніру стала команда села Охоче Нововодолазького району, що завоювала кубок. Команди, які посіли I, II, III місця, отримали медалі. Призерів нагородив Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».