ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Регіональні програми розвитку будуть орієнтовані на ті сфери, в яких область може досягти найбільшого успіху. Михайло Добкін

12 жовтня 2010 | 08:46

«Наші регіональні програми будуть орієнтовані на ті сфери, в яких ми можемо максимально впливати на досягнення успіху», - заявив в ефірі передачі обласного радіо "Зворотний зв'язок" голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, в першу чергу мова йде про сільське господарство і переробку сільгосппродукції.   

На його думку, немає сенсу розпорошувати свої можливості там, де неможливо досягти самостійного результату. Зокрема, неможливо в масштабах тільки Харківської області створити і виконати програму з відродження вітчизняного авіапрому, оскільки це питання державної політики. «Це абсолютно і тільки державна підтримка. Тут, що б ми не думали, що б ми не намагалися зробити, один гравець, є який приймає рішення - це держава», - заявив Михайло Добкін.

Голова ХОДА повідомив, що до компетенції обласної влади відноситься, зокрема, надання харківським авіапромислових підприємствам пільги на землю та розвиток внутрішньої кооперації між підприємствами області. 

Теги: стратегія розвитку

Версія для друку Поділиться:


Вверх