Освітяни Харківської області отримали державні відзнаки
![Освітяни Харківської області отримали державні відзнаки Освітяни Харківської області отримали державні відзнаки](/content/documents/514/51357/thumb-newsSpisok-190x120-5bda.jpg)
До Дня працівників освіти президент України Віктор Янукович підписав Указ про відзначення державними нагородами України освітян. Зокрема, ряд працівників освіти Харьківської області отримали нагороди за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність та високий професіоналізм.
Так, вчитель Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Ліфиця Сергій отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
Учительці Золочівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Стародубцевій Вікторії присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
Директору Харківського професійного ліцею будівництва та соціальної реабілітації Арабову Юрію Пилиповичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».