Харків’яни взяли участь в фіналі Всеукраїнських змаганнь «Діти – Олімпійська надія України»

Харків’яни взяли участь в фіналі  Всеукраїнських змаганнь  «Діти – Олімпійська надія України»

З 29 вересня по 1 жовтня 2010 року в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» в м. Одеса відбулися фінальні Всеукраїнські змагання «Діти – Олімпійська надія України» з легкої атлетики та плавання. В змаганнях взяли участь збірні команди з 24 областей України, з загальною кількістю учасників 430 спортсменів.

В змаганнях з плавання найкращій результат серед спортсменів Харківської області показала учениця Харківської гімназії №55 Владислава Коломієць, яка виборола три других місця та одне третє в особистому заліку на дистанціях 50 м на спині, 100 м на спині, 50 м в/с, 100 м в/с. Кращим серед харківських легкоатлетів став учень Роганського аграрного ліцею Андрій Савченко, який посів третє місце у човниковому бігу.