ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Руйнівна політика колишнього керівництва комітету земельних ресурсів протягом 2008-2009 років не могла пройти безслідно. Сергій Чернов

01 жовтня 2010 | 20:29

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, руйнівна політика колишнього керівництва комітету земельних ресурсів протягом 2008-2009 років не могла пройти безслідно. Він підкреслив важливість та своєчасність розгляду питання щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин, оскільки вони стосуються всіх членів територіальної громади.

«Сьогодні люди вже не просять, щоб їм видали акти на землю, а щоб, принаймні, знайшли документи», - підкреслив Сергій Чернов. 

У Харківській області 237 об'єктів фонду загальною площею 76,5 тис.га. З них 26 розпайовано, але рішень сесії облради ніхто не відміняв, жодна інспекційна служба не повідомляла, що проводяться такі роботи.

«Подібна ситуація склалася і в сфері використання водних ресурсів. В області 997 водних об'єктів площею 3 тис. га і 2610 об'єктів площею до 3 тис. га. Лише третина орендарів цих об'єктів оформила договори. Це призводить до того, що місцеві бюджети недоотримують чималі кошти», - підкреслив глава облради. 

Теги: чернов

Версія для друку Поділиться:


Вверх