ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівники районів, які систематично не виконують розпорядження про виділення земельних ділянок, повинні протягом місяця нормалізувати ситуацію

01 жовтня 2010 | 19:54

У кількох районах Харківської області систематично не виконуються розпорядження голови ХОДА про виділення земельних ділянок, в результаті чого обласний та місцеві бюджети несуть збитки. За результатами останньої перевірки ГУ Держкомзему у Харьковкій області, їх сума становить 9,4 мільйона гривень.

«Я впевнений, що ця сума явно занижена, як і занижені доходи в наш обласний бюджет від оренди земельних ділянок, тому що дуже різна в оренда в різних районах. Але сьогодні для нас і ці 10 мільйонів гривень - це чималі гроші, а левова частка цих коштів залишається у нашому, обласному бюджеті, в районних бюджетах. Це ті гроші, які нам потрібні на ремонт шкіл, лікарень та інші потреби», - зазначив у ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету 1 жовтня голова ХОДА Михайло Добкін.

За його словами, в списку районів, які лідирують за кількістю невиконаних розпоряджень, що стосуються земельних відносин, перші позиції займають Дергачівський, Валківський, Харківський та Зміївський райони. Також не виконуються розпорядження голови ХОДА в Ізюмському, Краснокутському, Нововодолазькому, Балаклійському, Вовчанському і Шевченківському районах.

«Я даю головам цих районів місяць на усунення цих порушень», - підкреслив Михайло Добкін.

Також він підкреслив, що органи місцевого самоврядування навмисне затягують розгляд клопотань.

«До органів виконавчої влади та місцевого самоврядування направлено 1669 клопотань, і тільки по 183 було вжито відповідних заходів. Розгляд клопотань свідомо затягується, щоб вийшов встановлений законом термін для їх розгляду. А по 52% клопотань адміністрації та органи місцевого самоврядування не надали взагалі ніякої відповіді», - сказав голова області.
 

Теги: komitet добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх