ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Створено реєстр офіційно зареєстрованих спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів металобрухту по Харківській області. Василь Хома

01 жовтня 2010 | 11:46

Головним управлінням економіки Харківської облдержадміністрації було створено реєстр офіційно зареєстрованих спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів металобрухту, які здійснюють господарську діяльність на території області. Також був розроблений і затверджений перелік видів металобрухту, приймати який заборонено на території Харківського регіону. Це було доведено до всіх, без винятку, підприємств для безумовного використання в роботі. Про це сьогодні в ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.  

До реєстру увійшли 111 підприємств та 54 приймальні пункти. До переліку підприємств щотижнево вносяться зміни та ведеться постійний моніторинг.

«У поточному році силами обласної комісії обстежено 32 підприємства міста Харкова та 8 підприємств, які знаходяться на території області.

В ході перевірок було складено та погоджено 29 актів на відповідність додержання Ліцензійних умов підприємствами, які ведуть господарську діяльність з металобрухтом», - зазначив Василь Хома. 

Фото

Теги: хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх