ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відповідальність за достовірність реєстрів хворих будуть нести голови райдержадміністрацій. Ігор Шурма

24 вересня 2010 | 18:37

Як зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, згідно з рішенням сесій обласної ради та доручень голови ХОДА у районах мають бути створені реєстри хворих людей, що мешкають у Харківській області і потребують окремих видів медичної допомоги. «На жаль, в окремих районах ці доручення не були виконані. Тому для посилення контролю за виконанням цих завдань відповідальність буде покладено на голів райдержадміністрацій. Саме вони відповідатимуть перед людьми», - підкреслив Ігор Шурма.

Він також зазначив, що невиконання доручень голови Харківської облдержадміністрації – це не низький рівень виконавчої дисципліни РДА, а невиконання законодавства України та ненадання соціальних гарантій інвалідам, ветеранам та всім громадянам пільгових категорій.

Довідка. В області мають бути створені реєстри: інвалідів та учасників ВВВ, які потребують санаторно-курортного оздоровлення в санаторіях, що функціонують на території Харківської області та упорядкування госпіталізації до обласного госпіталю інвалідів війни; інвалідів та учасників ВВВ, які потребують зубопротезування на пільгових умовах; хворих (дорослих та дітей), які підлягають пільговому слухопротезуванню; хворих, які підлягають забезпеченню виробами медичного призначення, які направлені на проведення реабілітаційних заходів (протезами, ортезами та ортопедичним взуттям); хворих, які потребують оперативного лікування з приводу катаракти; хворих, яким проведено оперативне лікування з приводу раку молочної залози та які потребують забезпечення відповідними протезами.

Теги: реєстр шурма

Версія для друку Поділиться:


Вверх