Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для вирішення проблем Ізюмського тепловозоремонтного заводу потрібна реальна допомога з державного бюджету. Михайло Добкін

22 вересня 2010 | 12:44

Однією зі складових, виконання якої необхідно для вирішення проблем Ізюмського тепловозоремонтного заводу є допомога з державного бюджету. Про це в ході брифінгу за підсумками огляду підприємства повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. «Потрібна реальна допомога з державного бюджету, яка вона буде, залежить від того, які будуть можливості профільного Міністерства, і що сьогодні реально необхідно заводу. Це питання буде вирішуватися фахівцями обласної адміністрації, які підготують довідку за підсумками відвідування даного заводу для подальшого обговорення в Кабінеті Міністрів», - сказав Михайло Добкін.

Також Михайло Добкін повідомив, що з метою вирішення проблем підприємства він зустрінеться з першим віце - прем'єр - міністром України Андрієм Клюєвим, щоб доповісти про хід виконання його доручення щодо виведення підприємства з кризи.


Теги: клюєв добкін завод

Поділиться:Схожі новини