Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Результатом економічного форуму стануть до 95% нових компаній, які будуть зареєстровані у Харківській області найближчим часом. Юрій Сапронов

21 вересня 2010 | 20:33

За підсумками Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ряд іноземних бізнесменів зацікавилися питанням вкладення інвестицій в Харківську область. Зокрема, підписано кілька попередніх договорів.

Про це в ході прес-конференції 21 вересня повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

«Було укладено 5 договорів про наміри і 4 передпроектних договори. Йдеться про 3 компанії з Російської Федерації - двох з Курська і однієї білгородської. Досить великий інтерес був з боку чеської групи, і ми покладаємо серйозні надії на відкриття в Харківській області Почесного консульства Чехії, яке, швидше за все, буде відкрито вже цього року. Також досить великий інтерес проявили бізнесмени з Естонії та Словаччини. Я думаю, що результатом економічного форуму та переговорів між бізнесменами, які були проведені на ньому, стануть до 95% нових компаній, які будуть зареєстровані у Харківській області найближчим часом», - зазначив заступник керівника області.
 


Теги: інвестиції сапронов

Поділиться:Схожі новини