Голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти привітав харків'ян з Днем області
![Голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти привітав харків'ян з Днем області Голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти привітав харків'ян з Днем області](/content/documents/510/50948/thumb-newsSpisok-190x120-f868.jpg)
«Нехай і надалі процвітає Ваш прекрасний край, поєднуючи в собі старовину історії, молоду енергію та невичерпний ентузіазм сучасності. Висловлюю впевненість, що традиційно дружні відносини Криму і Слобожанської землі будуть і надалі міцніти і розвиватися, а досвід вашого керівництва областю у сфері державного управління, високий професіоналізм, організаторський талант будуть служити стабільності й успішному соціально-економічному розвитку Харківського регіону. Щиро бажаю Харківщині подальшого миру і процвітання, а її жителям - щастя, здоров'я, добра і благополуччя. Невичерпного оптимізму й удачі! Нехай любов до свого краю завжди будуть з вами», - йдеться у вітальному листі.