Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Віктор Янукович та Микола Азаров привітали мешканців Харківщини з Днем Харківської області

20 вересня 2010 | 10:53

В ході урочистостей до Дня Харківської області Віце-прем’єр-міністр України з аграрних питань Віктор Слаута зачитав привітання мешканцям Харківщини від Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

«Шановні харків’яни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Харківської області та 67-ї річниці визволення регіону від німецько-фашистських загарбників.

Святкування такої події – це добра нагода звернутися до минулого, до спадщини, яку залишили попередні покоління, зважити свої власні здобутки та порівняти їх з загальнодержавними орієнтирами та цілями.

Харківщина багата на історичні події, її минуле і сьогодення відзначається високою духовністю. Назавжди у наших серцях залишиться пам'ять про ратні та трудові подвиги наших воїнів-визволителів, партизанів, підпільників, трудівників – усіх тих, хто віддав власне життя за мирне небо над головою.

Сьогодні Харківщина, маючи славетну історію, великі економічні та культурні надбання, робить свій внесок у побудову демократичної, процвітаючої України.

Природа щедро обдарувала Слобожанщину родючими землями, мальовничими краєвидами, але найцінніший скарб Харківщини – талановиті та працьовиті люди, які набули від рідної батьківської землі волелюбного характеру, наполегливості та щирості душі і стали спадкоємцями слави та величі українського народу.

Бажаємо всім харків’янам міцного здоров'я, нових трудових звершень та досягнень в імя рідної Батьківщини», - говориться в привітанні.
 


Теги: день харківської області янукович азаров

Поділиться:Схожі новини