ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

27 вересня в Харкові відбудеться спільне засідання колегії обласної адміністрації та адміністративно-господарського активу області

14 вересня 2010 | 10:01

27 вересня голова ХОДА Михайло Добкін, його заступники, голови управлінь, а також представники зборів адміністративно-господарського активу області зберуться на спільне засідання, в ході якого буде розглянуто низку першочергових питань.

Зокрема, на порядку денному питання про стан підготовки об'єктів ЖКГ і соціальної сфери до зимового періоду, а також про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2010 - 2011 рр.. підприємств агропромислового комплексу. Крім цього, буде розглянуто питання про результативність роботи органів влади щодо забезпечення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, та про стан міжнаціональних відносин в Харківській області.

Також в порядку контролю будуть розглянуті питання про хід виконання рішень колегії ХОДА від 25 серпня про підготовку регіону до Євро-2012 і про погашення заборгованості по заробітній платі, внескам до Пенсійного фонду та про стан зайнятості населення.
 

Теги: колегія

Версія для друку Поділиться:


Вверх