ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Товаровиробники Харківської області візьмуть участь у київській виставці - ярмарку сільськогосподарської продукції (доповнено)

07 вересня 2010 | 11:02

На виконання доручень Уряду щодо наповнення споживчого ринку продовольчими товарами, забезпечення стабілізації цінової ситуації, запобігання зловживанням під час формування цін на продукти харчування від11 вересня на території Національного комплексу «Експоцентр України» та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (м. Київ) розпочинає роботу постійно діюча виставка – ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції.  

Першими від Харківської області в виставці беруть участь: ТОВ «Харківський м’ясокомбінат», ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат», ЗАТ «Приколотнянський олієекстракційний завод», ТОВ «Харківцукорзбут» ТОВ «Олімп», ТОВ «Курганський бройлер», Філія ВАТ «Вімм-Білль-Данн Україна»-«Харківський молочний комбінат», ТОВ «ВП «Роганський м’ясокомбінат».

На ярмарках споживачам в широкому асортименті будуть запропоновані різноманітні продукти харчування: овочі, фрукти, ягоди, м’ясо та м’ясні продукти, риба та рибопродукти, цукор, борошно, круп’яні вироби, в тому числі гречана крупа, олія, мед, консервовані продукти та інші продовольчі товари від безпосередніх сільськогосподарських товаровиробників і підприємств харчової та переробної промисловості за цінами, на 10-15% нижчими від ринкових.

Товаровиробники Харківської області будуть представлені на київській виставці - ярмарку на території Національного комплексу «Експоцентр України» з 11 вересня по 31 жовтня поточного року.
 

Теги: київ виставка - ярмарок

Версія для друку Поділиться:


Вверх