ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Саме на основі досвіду таких підприємств, як АФ «Сади України», необхідно розвивати сільське господарство нашої країни в цілому. Михайло Добкін

07 вересня 2010 | 08:50

«Відвідавши День поля, я отримав ще один привід пишатися своєю країною, і тими людьми, які в ній живуть. У дуже складних умовах, за відсутності стабільності, при часто зміновавшихся правилах гри люди навчилися досягати результатів, які можуть бути предметом мріянь для будь-якої міцної, стабільної і в хорошому сенсі слова консервативної аграрної країни,- поділився своїми враженнями під час ефіру програми «Зворотний зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

- Усі, хто брав участь у цьому заході, переконалися - ми це побачили не у Франції, не в Америці, ми побачили це у нас в Україні, в Харківській області, в Кегичівському районі. Я побачив на власні очі, чого насправді при правильному підході можна досягти в сільському господарстві.

З усім цим можна робити справжні чудеса, будучи для інших своєрідним маяком, на світло якого будуть рівнятися інші підприємства. Таким підприємствам потрібно допомагати. Саме на основі досвіду таких підприємств, як АФ «Сади України», необхідно розвивати сільське господарство нашої країни в цілому».

Теги: день поля добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх