ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Заміна транспортного збору акцизом на бензин дозволить істотно збільшити фінансування дорожнього господарства. Михайло Добкін

06 вересня 2010 | 16:46

«Заміна транспортного збору акцизом на бензин дозволить істотно збільшити фінансування дорожнього господарства. Якщо ця зміна буде затверджена, то платити буде більше той, хто більше їздить і споживає бензину. Таким чином, з кожного літра бензину автовласники будуть інвестувати гроші в ремонт доріг», - зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

За його словами, згідно з попередніми розрахунками фахівців облдержадміністрації приблизно 4 млрд. дол. будуть додатково надходити до державного бюджету, і якщо хоча б четверта частина залишиться для ремонту комунальних доріг і доріг обласного значення, то Харківська область може отримати 500-700 млн.грн.

«Звичайно, це тільки поверхневі розрахунки. Але навіть якщо ми помилилися в 2 рази, то сума, яка залишиться у регіоні дозволить нам в рази поліпшити якість наших доріг. З урахуванням того, що гроші ще виділяє держава і місцеві бюджети, то вийде сума, яка протягом 3-4 років дозволить привести дороги в області в належний стан. Крім того, ці кошти будуть направлятися на придбання дорожньої техніки та утримання доріг», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: акциз на бензин добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх