Всі школи, дошкільні та професійно-технічних установ Харківщини відкрилися 1 вересня
![Всі школи, дошкільні та професійно-технічних установ Харківщини відкрилися 1 вересня Всі школи, дошкільні та професійно-технічних установ Харківщини відкрилися 1 вересня](/content/documents/506/50566/thumb-newsSpisok-190x120-3810.jpg)
Всі школи, дошкільні та професійно-технічні установи Харківської області відкрилися 1 вересня. Про це повідомив в ефірі програми ОТБ «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман. Він зазначив, 1 вересня для школярів були проведені цікаві зустрічі, вручені подарунки. З першого навчального дня в установах освіти було налагоджено харчування.