ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Віце - прем'єр - міністр України Віктор Тихонов привітав Харківщину з Днем незалежності та Днем визволення Харкова від німецько - фашистських загарбників

23 серпня 2010 | 17:18

На адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна продовжують надходити привітання з Днем незалежності України та Днем визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. 

«Подвиг захисників та визволителів і сьогодні залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові. Низько вклоняюся ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Теплі слова подяки висловлюю тим, хто ціною власної крові та неймовірних страждань виборов право на життя і свободу, віддав усі свої сили, досвід і талант відбудові м. Харкова.

Сьогодні, маючи значні економічні й духовні надбання, м. Харків робить вагомий внесок у розбудову демократичної могутньої України.

У цей святковий день бажаю кожному жителю міста міцного здоров'я, щедрого достатку та родинного затишку, а Вашому краю - миру, злагоди та процвітання!», - йдеться у привітальному листі віце – прем’єр- міністра України Віктора Тихонова
 

Теги: привітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх