ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мені дуже хотілося б, щоб Харківська та Бєлгородська області стали прикладом нового міждержавного співробітництва. Михайло Добкін

25 серпня 2010 | 07:23

Мені дуже хотілося б, щоб Харківська та Бєлгородська області стали прикладом нового міждержавного співробітництва. Михайло Добкін

У Харківської і Бєлгородської областей є все необхідне для того, щоб налагодити максимально повне і ефективне співробітництво в різних сферах, - вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Про це голова області повідомив 23 серпня під час прес-конференції.

«Мені дуже хотілося б, щоб Харківська та Бєлгородська області стали прикладом нового міждержавного співробітництва. Адже наші економіки дуже схожі одна на одну, наші промислові підприємства інтегровані одне в одне.Так була побудована система кооперації в Радянському Союзі, що деякі деталі для виробництва телевізорів в Харкові ми отримували з Єревану, а свою продукцію постачали в Білорусію, інші союзні республіки. У нас дуже серйозна інтеграція автомобільних доріг, залізничного сполучення.

У нас є прекрасна можливість говорити на одній мові, що теж дуже важливо для бізнесу - коли люди зазнають труднощів у спілкуванні, то це створює додаткові незручності для розвитку бізнесу. У нас такого немає. Зате у нас є багато того, що дозволить нам дуже швидко надолужити згаяне за роки прохолодних відносин. Наша область, напевно, дуже сильно мотивована, щоб такі відносини з просто дружніх переходили в практичну площину, і ми отримували від цього ще й серйозний економічний ефект», - сказав Михайло Добкін.
 

Теги: бєлгород добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх