ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кількість порушень при підготовці дитячих таборів до оздоровчої кампанії значно зменшилася. Тетяна Колпакова

13 серпня 2010 | 17:36

При підготовці оздоровчих закладів до літнього оздоровчого сезону завдання санепідслужби були виконані на 90%. У 2009 році цей показник склав 80%. Про це сьогодні в ході засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в 2010 році повідомила головний санітарний лікар Харківської області Тетяна Колпакова.

За її інформацією, фахівці санепідслужби провели більше 1 тис. різних обстежень. У 11% закладів оздоровлення були встановлені порушення при організації харчування. У деяких установах було зафіксовано відсутність С-вітамінізації їжі, невиконання норм продуктів. Бактеріальне забруднення їжі встановлено в 1,5% досліджених проб готової продукції.

Як повідомила Тетяна Колпакова, за результатами проведених перевірок були притягнуті до адміністративної відповідальності 273 посадові особи, накладено 27 фінансових санкцій на суму понад 4 тис.грн, відсторонено від роботи 74 особи. «В цілому кількість порушень в порівнянні з попереднім роком значно зменшилася», - підкреслила Тетяна Колпакова.

Як повідомили в ході засідання представники районних державних адміністрацій, у всіх дитячих оздоровчих закладах були вжиті відповідні заходи, і порушення були усунуті.

Теги: беккер дитячі табори колпакова урожай прес-конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх