ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Військових пенсіонерів з арсеналу в Лозовій переселять в готові квартири з косметичним ремонтом в нових будинках Лозової та Пісочина

13 серпня 2010 | 15:33

Триває підбір нових квартир для жителів військового містечка Лозівського арсеналу. На даний момент для військових пенсіонерів, які проживають там, знайдено два варіанти - нові будинки в Лозовій і Пісочині. Вибирати, де їм жити, будуть самі переселенці.

«Ми проводимо пошук квартир, тому що, на жаль, у місті Лозова немає достатньої кількості нових квартир, але у нас є будинки, які знаходяться в інших районах області. Зокрема, у нас є будинок в Пісочині, з яким ми працюємо, - він багатоквартирний, і може повністю закрити потребу. Якщо люди будуть давати згоду на переселення в Пісочин, ми будемо туди їх перевозити»,- повідомив на брифінгу 13 серпня голова ХОДА Михайло Добкін.

Також він підкреслив, що всі квартири до моменту заселення будуть повністю готові прийняти нових господарів - за рахунок великих будівельних компаній регіону, які погодилися допомогти, там буде зроблено необхідний косметичний ремонт.
 

Теги: відселення лозова добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх