ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін об'їде всі арсенали Харківщини з перевіркою протипожежної безпеки

11 серпня 2010 | 15:38

Михайло Добкін об'їде всі арсенали Харківщини з перевіркою протипожежної безпеки

Голова ХОДА Михайло Добкін відвідає всі військові формування Харківської області, де зберігаються боєприпаси. Всі арсенали будуть перевірені на дотримання правил протипожежної безпеки, а також при необхідності військовим частинам буде надана матеріальна і організаційна допомога

«Я прийняв рішення разом з членами КНС об'їздити всі арсенали, подивитися своїми очима на стан протипожежної безпеки, чи відповідають викладені на папері доповіді реальній ситуації, дізнатися, яка потрібна допомога, і на місці швидко вирішити всі питання, щоб у спекотний період була можливість оперативно реагувати на будь-які ситуації, в першу чергу - їм запобігати. Хто має потребу в паливі, буде ним забезпечений до кінця завтрашнього дня, де потрібні певні організаційні роботи по влаштуванню доріг для під'їзду спеціальної пожежної техніки, - всі ці дії будуть проведені в найкоротший термін»,- сказав Михайло Добкін під час комісії з питань надзвичайних ситуацій, яка відбулася в Балаклії 11 серпня.

Як відзначив голова області, на даний момент на Харківщині налагоджено співпрацю між військовими підрозділами та співробітниками МНС, завдяки чому ситуацію зі стану протипожежної безпеки простіше контролювати.
 

Фото

Теги: добкін кнс

Версія для друку Поділиться:


Вверх