Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян
![Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян](/content/documents/501/50066/thumb-newsSpisok-190x120-e350.jpg)
Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у м. Валки Харківської області. Мешканці району зверталися з питаннями щодо оформлення і видачі актів на право користування земельними ділянками та їх приватизації, а також стосовно підтримки крупних та дрібних сільгосптоваровиробників у зв’язку із посушливими погодними умовами. З усіх питань заявникам надано роз'яснення, питання взяті на контроль.