Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді
![Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді](/content/documents/501/50056/thumb-newsSpisok-190x120-4000.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва. У ході наради обговорювалися такі питання: виконання заходів по недопущенню і ліквідації надзвичайних ситуацій; підготовка об'єктів народного господарства до роботи в осінньо-зимовий період; робота з надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг; погашення заборгованості по заробітній платі.