ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кожна людина, яка приходить на державну службу, повинна розуміти свою місію – служіння людям, які платять податки. Василь Хома

09 серпня 2010 | 10:16

«Кожна людина, яка приходить на державну службу, повинна розуміти свою місію – служіння тим людям, які платять податки і утримують таким чином апарат чиновників», - зазначив під час «прямої телефонної лінії» в редакції газети «Слобідський край» заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома.

«Якщо кожен на своєму місці буде знати й виконувати свої функціональні обов’язки, при цьому буде відповідний контроль за його роботою, тоді у нас буде все добре. Звичайно, для цього необхідний час, напевно, не один рік, щоб ми відновили ситуацію, щоб у нас система почала працювати чітко та без збоїв», - підкреслив Василь Хома.

За його словами, ще один дуже важливий аспект у роботі державного службовця: «створювати прийнятні умови для роботи, щоб людина йшла із задоволенням на роботу і з почуттям виконаного обов’язку поверталася додому, тоді й буде результат».

Теги: слобідський край хома промышленный кластер

Версія для друку Поділиться:


Вверх