ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Райони Харківської області, які з надлишком забезпечені зерном до посівної кампанії, будуть поставляти насіння тим районам, які зібрали мало якісного зерна

06 серпня 2010 | 19:55

Райони Харківської області, які з надлишком забезпечені зерном до посівної кампанії, будуть поставляти насіння тим районам, які зібрали мало якісного зерна

Оскільки деякі райони Харківської області у зв'язку зі складними погодними умовами зібрали недостатньо якісного зерна, посівним матеріалом їх будуть забезпечувати ті райони, яким більше пощастило з погодою.

Про це в ході наради з головами райдержадміністрацій та їх заступниками з питань АПК повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку Ігор Зубрич.

За його словами, господарства-донори є в Лозівському районі з загальною кількістю насіння на реалізацію - 4,9 тис.тонн, Богодухівському - 2,8 тис. тонн, Барвінківському - 2,6 тис. тонн, Красноградському - 1,9 тис. тонн, Близнюківському - 1,6 тис. тонн, Сахновщинському району - 0,7 тис. тонн. Кегичівського - 0,5 тис. тонн, Зачепилівського - 0,4 тис. тонн.

Тим часом 166 господарств в області взагалі не мають насіння озимих, або забезпечені ним не в повному обсязі.Найбільша кількість таких господарств у Валківському районі - 14 з недостачею 547 тонн насіння, Вовчанському - 26 з недостачею 1629 тонн, Дергачівському - 21 з недостачею 1386 тонн, Зміївському - 20, де не вистачає 2758 тонн, Нововодолазькому - 12 із загальною недостачею 1429 тонн ,Чугуївському - 18 з відсутніми 1553 тоннами насіння.

Теги: зубрич насіння

Версія для друку Поділиться:


Вверх