ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

За перше півріччя 2010 року в Харківській області не зафіксовано аварій та небезпечних інцидентів, пов’язаних із радіацією та джерелами іонізуючого випромінювання

29 липня 2010 | 10:12

На території Харківської області знаходиться 387 підприємств, організацій та установ, які використовують джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ), в тому числі: промислових та науково-дослідних закладів - 104, лікувально-профілактичних установ – 283. Всі вони в першому півріччі 2010 року працювали без аварій.

За І півріччя 2010 р. проведено 67 інспекцій на підприємствах, організаціях та установах Харківської області, які працюють з радіаційними джерелами. Також прийнято участь у 3 інспекціях на виконання заходів щодо реалізації Угоди між Україною та МАГАТЕ про застосування гарантій у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, які проводились представниками МАГАТЕ.

За виявленими фактами правопорушень Східною держінспекцією прийняті відповідні заходи до підприємств, організацій та установ, до адмінвідповідальності притягнуто 4 посадові особи на загальну суму 680,0 грн.

Також впродовж першого півріччя 2010 року продовжувалася систематична робота з ліцензування діяльності з використанням джерел радіаційного випромінювання.

Згідно з затвердженим Держатомрегулювання планом ліцензування на 2010 рік у І півріччі 2010 р. передбачалось ліцензування 32 підприємств, організацій та установ Харківської області. Фактично розглянуто 38 заяв та комплектів документів, в тому числі на видачу ліцензій – 23 (з них медичних установ – 20), на переоформлення ліцензій – 10 та на внесення змін до ліцензій - 5.
 

Теги: ядерна безпека

Версія для друку Поділиться:


Вверх