ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Між районними ЗМІ та представниками влади буде укладено договори про співпрацю

28 липня 2010 | 10:24

На даному етапі районні засоби масової інформації практично не отримують жодної підтримки з боку місцевої влади. Найближчим часом ця ситуація буде докорінно змінена за допомогою договорів про співпрацю, які мають укласти між собою редакції газет та представники влади.

Про це 28 липня повідомила в ході програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо керівник управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації Вікторія Маренич.

«Наприкінці серпня я ініціюю винесення на розгляд обласної селекторної наради питання про укладання договорів про співпрацю згідно українського законодавства між засобами масової інформації та представниками влади. Це потрібно, щоб ми всі працювали в правовому полі, особливо під час виборчої кампанії», - розповіла вона.

За словами Вікторії Маренич, районні адміністрації та ради мають підтримувати місцеві ЗМІ не тільки на папері, але і фактично. Тільки за таких умов можна очікувати від районних газет результативної роботи. Так само назустріч місцевим ЗМІ буде йти і обласна влада.

«На сьогоднішній день умови, в яких працюють районні засоби масової інформації, викликають занепокоєння. Вивчивши ситуацію, ми дійшли висновку, що впродовж останніх п’яти років про технічне переобладнання і електронних ЗМІ, і друкованих – районних комунальних газет – взагалі мова не йшла. Мені про це, як керівнику профільного управління, говорити дуже сумно. Тому що в державі упродовж п’яти років реалізовувалася програма «Журналіст», але, на жаль, попереднє керівництво області не ставило за мету поновити технічне обладнання не лише обласної державної телерадіокомпанії, а й районних комунальних ЗМІ», - підкреслила Вікторія Маренич.
 

Теги: маренич райнін світлична районні змі залізниця пивовар мала південна.

Версія для друку Поділиться:


Вверх